Služby

Ponúkame vám vždy profesionálne služby a zázemie silnej stabilnej spoločnosti. Preferujeme individuálny prístup ku každému klientovi. Naši finanční poradcovia sú skutoční profesionáli so širokým spektrom znalostí finančného trhu so špecializáciou na automobily. Podľa Vašich potrieb zostavíme osobný finančný plán. Ten klientovi financie v priebehu času zhodnocuje a na druhú stranu chráni pred negatívnymi vplyvmi (neočakávané výdaje, choroba, dôchodkový vek).

Poistenie

Značný náklad na prevádzku vozidla tvoria rôzne druhy poistenia. Pomôžeme sa Vám nielen zorientovať v tejto problematike, ale vieme Vám ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Stačí si vyplniť prihlasovací formulár !

Koniec pokutám

Na Slovensku zatiaľ neexistuje. Pre viac info ma prosím kontaktujte.

Financovanie vozidla

Asi najväčší náklad na vozidlo tvoria jeho počiatočné náklady. Vačšina ľudí si na svoje auto požičiava a v takom prípade dokáže úspora 1% ušetriť aj niekoľko tisíc eur.

 

Servis, diely, doplnky

Asi každému človeku je jasné, že pokiaľ budete niekde nakupovať denne, dostanete väčšiu zľavu. To je aj základný princíp našej myšlienky a preto sme pre našich klientov vyjednali unikátnu zľavu od predajcu náhradných dielov a doplnkov pre auta.